BlogČlánky z konaných akcí

Poslední červnová sobota patřila v naší obci dětem, které cestovaly světem.

Postupně navštívily Evropu, Asii, Antarktidu, Austrálii, Afriku, Jižní a Severní Ameriku. Akce měla velký úspěch především díky nadšencům z řad obecního úřadu, složkám v obci a rodině Kosterových.

Chtěli bychom moc poděkovat zaměstnancům základní školy, TAZI TEAMU, skautům, Smile Plums, ČČK, TJ Dubina, SDH, Mysliveckému sdružení, zaměstnancům obecního úřadu a všem, kteří se podíleli na přípravě této zdařilé akce.

Velké poděkování patří rodině Kosterových za poskytnutí zázemí pro naše děti i dospělé, kteří se po dlouhém cestování světem mohli občerstvit na Koňském ranči u Kosterů. Na děti, které cestu světem zvládly na výbornou, čekala na konci jízda na koni pod dohledem zkušené jezdkyně.